Daiva Nevardauskienė
Daiva Nevardauskienė

Tapytoja Daiva Nevardauskienė gyvena ir kuria Kaune, Panemunėje. Vaikystę praleido Nemuno pakrantėse, stebėjo vandenį, paukščius, žavėjosi laukų augalėliais ir jų žiedais. Tapytoja mokėsi Kauno J. Naujalio meno vidurinėje mokykloje, dailės skyriuje. Dažniausiai piešdavo aplinką, todėl gamtos motyvai patys mieliausi. Autorė gamtoje randa harmoniją ir ramybę, todėl tai siekia perteikti savo paveikslais, kaip priešpriešą aplinkos destrukcijai.
Autorei patinka tapyti natūroje ir stebėti nuolat vykstančią kaitą, todėl kiekvienas paveikslas turi savo išjaustą istoriją, autorei yra artimas, kelia asociacijų ir emocijų.
Nuo 2009 metų tapytoja Daiva Nevardauskienė rengia personalines parodas, dalyvauja grupinėse parodose ir pleneruose. Nuo 2017 metų ji yra tautodailininkų sąjungos narė. Ji yra surengusi ne vieną personalinę parodą Kauno m. Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos padaliniuose, Kauno miesto
Žaliakalnio seniūnijoje, Kauno tautodailininkų sąjungos ,,Saulutės“ galerijoje, Kauno tautinės kultūros centre, Birštono muziejuje, LSMU Emanuelio Levino centre, Kūrybos namuose „K.I.N.A.S Panemunė“, dalyvavo tarptautiniame plenere ,,Veprių peizažai“ ir Ukmergės kraštotyros muziejuje grupinėje tarptautinio plenero ,,Veprių peizažai“ parodoje, bei respublikinės konkursinės tautodailės Kauno krašto parodoje ,,Aukso vainikas“. Taip pat savo įgūdžius tobulino Kauno rajono Samylų kultūros centro tapybos studijoje. Su jos nariais autorė dalyvavo grupinėse parodose Zanavykų krašto muziejuje, įvairiose bibliotekose ir muziejuose, o parodą ,,Pėdos marių dugne“, pasakojančią Kauno marių dugne nuskendusių kaimų istoriją, eksponavo ant Kauno marių ir Nemuno krantų. 2020-2022 m. Festivalio ,,Švęskime upę“ plenero ,,Piešiame Nemuną“ kuratorė Panemunėje, šio festivalio kūrybinės išvykos plaustu „Nemo“ plenero kuratorė. VšĮ „Gabrielės meno galerijoje“ tapytoja Daiva Nevardauskienė pristato net kelis savo tapybos ciklus, sukurtus skirtingais metais, pasakojančius vis kitokias istorijas.
VšĮ “Gabrielės meno galerijoje” tapytoja Daiva Nevardauskienė pristato net kelis savo naujausius tapybos ciklus, sukurtus skirtingais metais, pasakojančius vis kitokias istorijas.