Oksana Sadonskaya gimė 1979 metais Maskvoje. Jau penkerius metus gyvena ir kuria Tbilisyje.

Ji įgijo įvairiapusį išsilavinimą: nuo vaikystės mokėsi šiuolaikinių ir Lotynų Amerikos šokių,mokėsi groti fortepijonu , baigė dailės mokyklą, vėliau Maskvos valstybinį poligrafijos universitetą, specializuojasi ir kuria grafikos srityje. Oksana Sadovskaya daugelį metų dirbo teatro artiste, užsienio interjero dizaino srityje, taip pat yra savo prekės ženklo „Never fashion“ autorė. Tai neįprasta apranga nepriklausomiems ir kūrybingiems žmonėms, kurie nori atrodyti teatrališkai kasdieniniame gyvenime. 2010 metais Oksana patyrė (jos žodžiais tariant) rimtą siurealistinį šoką, kuris tapo akstinu daugelį metų dirbti su savo knyga. Kuriai buvo sumanyta net keli šimtai iliustracijų. Knyga „Kabės“ yra nuotykių ir romano ieškojimas, pilnas fantazijos. Savotiškas augimo perdegimo ir reinkarnacijos dokumentas per gyvenimą.

Oksana Sadonskaya daugelį metų dirbo teatro artiste, taip pat interjero dizaino srityje. Ji taip pat kūrė savo prekės ženklą „NeverFashion“, tai neįprasta apranga nepriklausomiems ir kūrybingiems žmonėms, norintiems atrodyti teatrališkai kasdieniniame gyvenime. Šiuo metu autorė rašo knygą „Kabės“-tai yra nuotykių romanas. Kupinas fantazijos pasakojimas apie moters asmenybės virsmą, klaidžiojant tarp įvairių vaidmenų: dukters, meilužio, žmonos, motinos. Nuo 2010 metų Oksanos paveikslas yra knygos teksto iliustracija.

2020 metais ji pastatė spektaklį “Kabės“, tuo pačiu kaip ir knygos pavadinimu. Autorė daugelį metų dirbo Serpenchovkos teatre. Ji dirbo ne tik teatro dailininke, bet ir dekoratore, ji taip pat dirbo iliustratore . Svetainėje žinoma menininkė pristato apie dešimt paveikslų iš ciklo “Jausmai 9“.